تبلیغات در گوگل چیست؟ چرا کسب رتبه یک در گوگل برای رشد کسب و کار اهمیت دارد؟

افراد و کسب و کارهایی که دارای وب سایت هستند، از اهمیت گوگل در کسب و کار خود بخوبی آگاهند. همه روزه افراد و کسب و کار ها برای یافتن خدمات و محصولات مورد نیازشان از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند. گوگل توانسته با ارائه بهترین نتابج جستجو عنوان "بهترین موتور جستجو" در اینترنت را از آن خود نماید. عمده این نتایج به وب سایت های کسب و کار ها و یا افراد ختم می شود، و برخی دیگر نیز به سایت‌هایی مانند یوتیوب، فیس بوک و مواردی از این دست ختم خواهند شد.

از سوی دیگر نیز، تعداد کسانی که خدمات و محصولات خود را از طریق وب سایت ارائه می‌دهند روز به روز در حال افزایش می‌باشد. که امروزه بیش از 600 میلیون وب سایت در اینترنت وجود دارد.


علاوه بر این، اولا میدانید که گوگل در هر صفحه از نتایج جستجوی ارگانیک خود تنها 10 گزینه را نمایش می دهد. که اگر گزینه هایی که در گوگل تبلیغ انجام داده اند - که حداکثر 7 عدد در هر صفحه خواهند بود - را به آن 10 مورد اضافه اضافه نماییم جمعا به عدد 17 خواهیم رسید. دوما میدانیم که جستجو کنندگان در گوگل در اکثر موارد تنها صفحه اول، را بررسی میکنند و تنها درصد کمی از افراد به صفحه دوم و سوم خواهند رفت. و به همین ترتیب شانس دیده شدن وب سایت هایی که در صفحات بعد از آنها هستند نیز به سمت صفر میل میکند.


برای رشد کسب و کار های اینترنتی که بر پایه وب سایت کسب در آمد دارند. دو را وجود دارد که سریعترین آن انجام تبلیغات در گوگل است. پیشنهاد ما همواره این است که پس از مشورت با متخصصین ما، یکی از بسته ها را انتخاب و تست نمایید. پس از آن نتایج بدست آمده را آنالیز نمایید و ببینید که با توجه به هزینه ای که پرداخت کرده اید، چه چیزی بدست آورده اید. چند نفر با کسب و کار شما برای اولین بار آشنا شدند؟ چقدر افزایش فروش داشته اید؟ آیا سیاست های قیمت گذاری و برندینگ شما مناسب بوده اند؟ و ... در نتیجه شما علاوه بر اینکه فروش خدمات و محصولات خود را افزایش داده اید. خواهید توانست نسبت به جایگاه برند خود و نقاط قوت و ضعف آن نیز اطلاعات ارزشمند زیادی را کسب نمایید.

/ 0 نظر / 151 بازدید